Як підняти українську економіку

14 травня 2015 року у 214 аудиторії фізико-математичного факультету студенти фізико-математичного, природничо-географічного факультетів та факультету педагогіки та психології прослухали лекцію кандидата економічних наук, голови Комітету економістів України, президента Фонду “Альтернатива” Новака Андрія Яремовича, автора ряду книг та понад 170 статей з економіки.

Лектор розкрив цілісну модель формування конкурентноздатної та ефективної української економічної системи в сучасних умовах де-факто глобалізованих світових економічних відносин — тріумфальну економічну модель України.

По завершенню лекції було проведено тренінг-іспит, у якому було визначено переможців. Андрій Якимович передав книги для наукової бібліотеки університету та подарував усім слухачам.

Інформація надана Науковим відділом.