Дипломом ІІІ ступеня було відзначено наукову роботу студентки мистецького факультету Діани Величко

Дипломом ІІІ ступеня було відзначено наукову роботу«Педагогічні умови розвитку співацького голосу школярів в період мутації» студентки мистецького факультету, Діани Величко (науковий керівник – Растригіна Алла Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання), яка представляла наш університет на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Педагогічні науки». Цей захід, учасниками якого стали студенти з понад 20 вищих навчальних закладів з усієї України, відбувся 26 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Вітаємо студентку та її наукового керівника з перемогою та бажаємо творчого натхнення, подальших наукових звершень та успіхів.