Вузівська науково-практична студентська конференція (пост-реліз)

8-9 грудня 2011 року на базі кафедри психології Кіровоградського державного педагогічного університету відбулась загально-вузівська студентська науково-практична конференція «Особистість XXI століття у вимірі психологічної науки».

На секційних засіданнях з доповідями виступали студенти факультетів: іноземних мов, історії та права, мистецького, природничо-географічного, фізико-математичного, філології та журналістики, фізичного виховання.

Робота проводилась за такими напрямами:
«Соціально-психологічні проблеми соціалізації особистості». Керівники – доценти Гуцало Е.У. та Дроботун М.М.;
«Психологічні чинники розвитку творчої особистості». Керівник – доцент Клочек Л.В.;
«Психічні стани особистості та їх регуляція». Керівники – доцент Ржевська-Штефан З.О., викладач Зубченко В.Г.;
«Психологічні умови розвитку інтелекту зростаючої особистості». Керівники – доцент Уличний І.Л., викладач Савенко О.А.

Матеріали підготувала викладач кафедри психології викладач Савенко Олена Анатоліївна.