“AVE MOZART” на сцені КДПУ

img 0120 березня 2015 року відбулася прем’єра всесвітньо-відомої французької рок-опери «Моцарт» у виконанні студентів мистецького факультету КДПУ імені Володимира Винниченка та учнів КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер», які представили власну версію – виставу «АveMozart».

Два відомих творчих колективи – хор-студія «Акваторія»(керівник – викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання, Відмінник освіти України Л. В. Гайдай) та Зразковий хореографічний ансамбль «Вікторія» (художній керівник ансамблю,кавалер срібної відзнаки «За заслуги», член Національної хореографічної спілки України – Вікторія Кохно) об’єднали зусилля і на базі своїх колективів дали змогу реалізувати студентці 51 групи мистецького факультету Вероніці Кохно свій творчий проект в рамках дисципліни «Режисура видовищних заходів».

Вероніка Кохно, одна з кращих студентів музичного відділення мистецького факультету, маючи організаторські здібності, музичну та хореографічну підготовку, стає координатором та хореографом-постановником проекту “АveMozart”. Головну роль виконав випускник мистецького факультету Ігор Ілючек. На сцені – майже вся 51 академічна група, студенти інших курсів, юні вихованці Зразкового хореографічного ансамблю «Вікторія», а за лаштунками та в залі – студенти та випускники мистецького факультету, які допомагали акторам мюзиклу з макіяжем, зачісками, костюмами. А найголовніше – глядачі, які отримали велике художнє задоволення від акторської гри й майстерності відтворення  мюзиклу “моцартівської епохи”.

Окремо хочеться подякувати керівнику Молодіжного центру КДПУ імені Володимира Винниченка Олександру Cамосьєву, а також Максиму Набойченко та Віталію Берліну за допомогу у проведенні заходу.

Увага! На прохання глядачів мюзикл “АveMozart” знову на сцені 7, 8, 9 квітня. За довідками звертатися до Молодіжного центру університету.

Інформація надана Ректоратом.