• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Наші студентки – найкращі орієнтувальниці області!

16 березня на схилах Інгулу поблизу с. Поповка Кіровоградського району відбувся Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного орієнтування. Туристичний клуб КДПУ «Мандри» взяв активну участь у цих змаганнях. Хоча до участі в чемпіонаті готувалися і юнаки, і дівчата, на п'єдестал пошани піднялися лише студентки.

Чемпіонкою Кіровоградської області в групі Д-18 стала представниця природничо-географічного факультету Паламарчук Олена (11 група), у групі Д-21 першість виборола студентка факультету іноземних мов Геращенко Діанора (23 група).

Більше того, у групі Д-18 весь п'єдестал був наш. Друге місце виборола студентка природничо-географічного факультету Собіна Катерина (11 група), третє – студентка факультету філології та журналістики Кулик Аліна (13 група).

У групі Д-16 друге місце посіла учениця педагогічного ліцею Нестеренко Аня.