Суперстудентка 2015

img 01Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка вкотре обрав свою найкращу студентку. Щороку молодіжний центр організовує весняний конкурс, на якому найактивніші дівчата демонструють свою красу, розум та креативність у боротьбі за звання «Суперстудентка». Кожен факультет делегує на конкурс своїх найкращих красунь, які проходять величезну кількість випробування підборами, сукнями, купальниками, запитаннями та шквалом нестримних оплесків. Право судити було надано Гребенчуку Юрію Федоровичу - депутату Кіровоградської міської ради, Рудковській Олені - керівнику модельного агенства «MIX models», Наталії Веретеніній – відомому візажисту та Бойко Сергію Вікторовичу - голові профспілкового комітету студентів КДПУ ім. В.Винниченка. Обирати суддям треба було поміж семи красунь. Гідно представили свої факультети Кохно Вероніка, Кучінська Людмила, Саакян Ануш, Стрєлкова Єлизавета. Всі учасниці влаштували високоякісний концерт з грандіозним шоу, з піснями і танцями та надзвичайно красивими образами. Глядачі-хлопці милувались дівчатами, а глядачі-дівчата – сукнями учасниць, отже задоволені були усі.

А «Суперстуденткою 2015» стала романтична Горєлік Олена з фізико-математичного факультету, І Віце-міс – нестандартна Рогова Дар’я з факультету філології та журналістики, ІІ Віце-міс - Воробель Єлизавета з факультету фізичного виховання.

Педагогічний університет знайшов своїх нових зірочок, допомігши їм відкрити в собі новий талант – бути супер!

Інформація надана Ректоратом.