Представники МНС в КДПУ

img 02Факультет іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету звернувся з проханням до центру громадських зв’язків Міністерства надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області з проханням провести для студентів лекцію на тему «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації». Працівники центру радо відгукнулися. Та студенти факультету іноземних мов і уявити не могли, якою цікавою і корисною виявиться лекція!

Тож 11 березня 2015 року до нас завітали гості з навчального методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності МНС Кіровоградської області. Вони розповіли студентам про можливі надзвичайні ситуації: вибухи, обстріли, виявлення підозрілих предметів та потрібні дії в таких екстремальних умовах. Багато наочного матеріалу та фотографій презентував старший викладач-методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів центру майор Стець Микола Миколайович. Таке спілкування з фахівцями державної служби з надзвичайних ситуацій було надзвичайно корисним. Студенти і викладачі одержали чимало корисних порад як діяти при виникненні надзвичайної ситуації в навчальному закладі та в побуті.

Інформація надана Ректоратом.