Всеукраїнський науково-методичний семінар

14 грудня 2011 р. на базі кафедри загальнотехнічних дисциплін та МТН Кіровоградського державного педагогічного університету відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар, присвячений методичним особливостям викладання нормативних дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист» у вищих навчальних закладах.

На семінарі були присутні начальники НМЦ МНС усіх областей України, а також провідні фахівці-розробники типових навчальних програм з БЖД і ЦЗ.

Викладачі кафедри ЗТД та МТН доц. Кононенко, доц. Царенко О.М. і доц. Ткачук А.І. провели теоретичні навчання з особовим складом НМЦ МНС і продемонстрували свої методичні розробки в галузі безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення. Науково-методичну роботу викладачів нашого університету високо оцінили розробник навчальних програм С.І. Осипенко та усі присутні. Завдяки плідній співпраці з КДПУ ім. В.Винниченка Навчально-методичний центр МНС в Кіровоградській області визнано найкращим в Україні.