Обласна премія ім. О.Осмьоркіна

15 грудня в приміщенні художньо-меморіального музею О. Осмьоркіна відбудбулося вручення обласної премїї в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна 2011 року.

Поважне журі визначило цьогорічних переможців. Тож перемогу здобули у номінації :
- „національна традиція” – Кир’янова Любов Григорівна;
-„новітні спрямування” – Лагно Федір Федорович;
-”мистецтвознавство та історія мистецтв” – Кириченко Олена Іванівна.

О.І.Кириченко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну працює в КДПУ ім. В.Винниченка з 2006 року. Вона має понад 50 наукових праць, серед яких важливе місце займають статті присвячені проблемам вивчення архітектури міста Кіровограда. Кириченко є співавтором двох міжнародних монографій, з розділами про єлисаветградський культурний текст. Вона постійно бере участь у наукових конференціях міжнародного та всеукраїнського рівня з доповідями присвяченими проблемам культури та архітектури м. Єлисаветграда; проводить значну роботу зі студентами мистецького та інших факультетів університету щодо вивчення художньої культури та архітектури міста; веде наукову роботу серед студентів, окремі статті, що написані під її керівництвом, присвячені проблемам культури Кіровограда й опубліковані в збірниках міжнародних наукових конференцій для студентів; вона пропагує в Кіровограді архітектурну специфіку міста, приймає участь у науково-популярних лекціях, що організовує Кіровоградська обласна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського.