День Героїв Небесної сотні в гостях у Кіровоградських вояків

DSC 0675 Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого в Україні щорічно відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулося ряд заходів, приурочених подіям, що змінили хід української історії. Зокрема, студенти факультету історії та права вшанували пам’ять героїв, які полягли в боях, відстоюючи незалежність України в зоні АТО, і віншували їхніх бойових побратимів, піднімаючи бойовий дух Кіровоградських вояків українською піснею, поетичним словом, теплими посмішками й ласощами, виготовленими власноруч за національними традиціями Масляної.

Інформація надана Ректоратом.