Міністр освіти і науки в КДПУ ім. В. Винниченка

1У межах програми візиту міністра освіти і науки України  до Кіровоградської області в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка  відбулася зустріч Сергія Квіта зі студентами й викладачами вищих навчальних закладів міста. На зустрічі були присутні й представники владних структур області, зокрема голова обласної адміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Під час відкритого й невимушеного спілкування Міністр надав роз’яснення щодо деяких положень нового закону «Про вищу освіту» та механізмів їх застосування. Зокрема, йшлося про навантаження викладачів і студентів, дисципліни вільного вибору, критерії оцінки діяльності університетів, студентську науку тощо. Особливу увагу викликали тези Сергія Мироновича щодо напрямків інтеграції української освіти в європейській освітній простір.

Присутні на зустрічі викладачі й студенти вільно ставили питання міністру й отримали ґрунтовні відповіді.

Після цього в залі засідань вченої ради КДПУ імені Володимира Винниченка відбулася пресконференція міністра освіти із науки України для представників засобів масової інформації.

Міністр також відвідав археологічний музей педагогічного університету, ознайомився з результатами роботи археологічної експедиції та позитивно відгукнувся про досягнення фахівців-істориків, які вже тривалий час зосереджують свої зусилля на вивченні та популяризації давньої історії українських земель.

Інформація надана ректоратом.