Вручення обласної премії імені Євгена Маланюка

news 2015 02 06 11 502 лютого 2015 року в залі гуманітарних наук обласної бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбулося вручення обласної премії імені Євгена Маланюка. Однією із лауреаток конкурсу стала викладач нашого університету, доцент кафедри української літератури Гольник Оксана Олександрівна. Її наукова розвідка «Міф у художньому світі Євгена Маланюка» була відзначена високоповажним журі як найкраща у номінації «Літературознавство».

Праця Оксани Олександрівни – це багаторічне дослідження, здійснюване під керівництвом Леоніда Васильовича Куценка – основоположника маланюкознавства в Україні. Із його відходом у Вічність цей літературознавчий напрям втратив динаміку розвитку, але монографія О.О.Гольник стала гідним продовженням традицій вивчення творчості письменників-земляків. У своїй промові лауреатка відзначила ефективність і плідність творчої, доброзичливої, але принципової атмосфери, що панує на кафедрі української літератури, очолюваної Г.Д.Клочеком, зауваживши, що саме вона сприяє науковому розвиткові її членів.

Інформація надана ректоратом.