«Подорож під час концерту»

«…Нам треба злагоди, а зла – не треба,
 Хай посміхнеться всім земля і небо…»

mainЦі слова відомого українського поета-пісняра Вадима Крищенка стали рефреном прекрасного святкового заходу «Подорож під час концерту», який відбувся в актовій залі університету 18 грудня 2014 року в рамках традиційного проекту «Мистецтво настрою». Уже багато років поспіль народний оркестр популярної, класичної та сучасної української музики «Юність» і народний жіночий вокальний ансамбль «Оріана» під керівництвом Заслуженого працівника культури України, доцента Бродського Г.Л. та Відмінника освіти України, доцента Шевченко І.Л. готують для студентів, викладачів і співробітників вишу дійство, яке пропагує світову й українську музичну культуру і виконує при цьому профорієнтаційну функцію: його глядачами вже кілька років поспіль є учні комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» – майбутні абітурієнти університету.

Виконанням популярних українських пісень «Веселіться, люди», «Радуйся, Земле», пісень з української народної скарбниці «Ой, на Івана ой, на Купала» потішила публіку Заслужена артистка естрадного мистецтва України, старший викладач Негребецька О.М., супроводжуючи виступ побажаннями: «Новорічні свята наближаються… Цього року вони будуть стриманими…», «Загальновідомо, що краса врятує Світ…», «Енергія музики врятує Україну і життя людей…», «Так давайте разом створимо таку позитивну ауру гарного настрою, яка віджене від України те зло і ту темряву, які нависли над нами…», «Всім миру, любові, довгого і щасливого життя і, звичайно, гарного настрою. А наш концерт є подарунком до Дня Святого Миколая».

Бурхливими оплесками глядачі підтримували віртуозне виконання оркестром музичних творів і запальних українських пісень, які виконали сестри Віталіна й Маргарита Мороз, а фінальну пісню «Злагода» зал слухав стоячи.

Безсумнівно – «Подорож під час концерту» була захопливою і змістовною, а «Мистецтво настрою» цього року до святкового настрою додало національно-патріотичних ноток в духовну ауру України.

Інформація надана Ректоратом.