До уваги аспірантів, докторантів та молодих вчених!

news 2014 12 22 15 02Кафедра видавничої справи та редагування спільно з Радою молодих вчених Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка запрошує усіх аспірантів, докторантів та молодих вчених на цікаву бесіду за темою “Як перетворити дисертацію в монографію?”. Захід буде вести —  магістр видавничої справи, автор двох монографій, сертифікований тренер Наталя Романюк.

Якщо Вас цікавить тема видавничої діяльності та розвиток наукового потенціалу молодого  вченого, тоді цей захід саме для Вас!

Захід відбудеться 25 грудня 2014 року об 11.00 в приміщенні бібліотеки університету, зала для науковців.

За довідками звертайтеся до організатора: Ткаченко Ірини Анатоліївни (моб: 0976931163).

Інформація надана Науковим відділом.