Конкурс електронних презентацій на факультеті філології та журналістики

15 грудня 2011 року кафедрою англійської філології був проведений конкурс проектів, об’єднаних темою «Родинне життя».

Юні філологи порадували своїх одногрупників, викладачів та поважне журі розмаїтими підходами до тлумачення теми. Першокурсники зупинилися на загальних аспектах, студентів другого курсу привабили подробиці з життя відомих особистостей поряд із екскурсом у минуле формування власне самого родинного інституту.

Студенти третього курсу презентували колаж про родинне життя у різних країнах, водночас підкресливши, що для них самих новою родиною стала їхня академічна група.

Четвертокурсники здивували креативністю, давши глядачам можливість побувати на весіллях у різних країнах у ролі незвичайного гостя – кота, а також торкнувшись проблеми місця, а іноді й виживання так званих «дітей індіго».

Студенти п'ятого курсу – люди серйозні, тож зупинилися на аспектах, над якими варто задуматися – проблемами абортів та родинного насилля.

Чотири проекти були відзначені журі, студенті нагороджені почесним дипломами, а переможці (проект «Діти індіго») отримали солодкий приз.