Концерт поліфонічної музики на мистецькому факультеті

14грудня 2014 рокуна музичному відділенні мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся концерт  поліфонічної музики, в якому взяли участь студенти – майбутні вчителі музичного мистецтва.

Студенти  виконували інструментальні твори видатних німецьких композиторів, майстрів поліфонічної музики – Георга Фрідріха Генделя та Іоганна Себастьяна Баха.

Так, у виконанні студентів І–ІVкурсів Л.Юрчик, Д.Болтяна, А.Зубенка, О.Безпеки, Т.Терещенко, Т.Кондратенко, А.Волочай, О.Балога, О.Шерстюка, І.Шолуденка, О.Табак прозвучали відомі класичні поліфонічні твори   Г.Генделя (Соната для скрипки та фортепіано Ре мажор, Пассакалія ре мінор, Фугетта Фа мажор тощо) та І.С. Баха (Кантабіле ля мінор, Органна прелюдія і фуга Ре мажор, Триголосна інвенція соль мінор тощо). Представлені твори є глибокими за змістом, різноманітні за настроєм, технічно доступні для студентів. Майбутні вчителі музичного мистецтва продемонстрували творчий підхід до інтерпретації та виконання поліфонічних творів, своєрідність  та глибину розуміння суті художніх образів, уміння виразно й артистично доносити їх до слухачів.

Короткі  анотації перед кожним виконуваним поліфонічним твором (ведучі – студент І курсу О.Воєвода, студентка ІІ курсу Н.Зелінська, студентка ІІІ курсу В.Латій)  та підібрані фото- і відеоматеріали мали на меті зорієнтувати характер сприймання слухачів, націлити їх на ті чи інші особливості музичного твору, активізувати зацікавленість музикою і, звісно, представити поліфонічні твори.

Організацію і підготовку студентів до концерту здійснювали викладачі кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін кандидати педагогічних наук, доценти Л.П. Гончаренко, Н.В. Свещинська,  С.В. Куркіна; кандидати педагогічних наук, старші викладачі С.В. Грозан, О.М. Негребецька; викладачі С.О. Сметана та З.М. Стукаленко.

Інформація надана Мистецьким факультетом.