В ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕНОЦИД 1932–1933рр.

122 листопада 2014 року на факультеті історії та права пройшов захід присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 рр. Студенти разом з викладачами вшанували загиблих у ті страшні роки хвилиною мовчання та запалили «Свічку Пам’яті».

Серед сторінок української історії події Голодомору 1932–1933 рр. є чи не найдраматичнішими. Тоді на початку ХХ ст. незламних українців намагалися скорити за допомогою геноциду. Саме такий страшний інструмент обрало партійне керівництво «найсправедливішої країни». Офіційна статистика озвучує сухі цифри – близько 4 млн. осіб померлих. Попри страшенні втрати українці змогли здолати тоталітарну машину і майже за 60 років після штучного голоду створили власну незалежну Державу.

Сьогодні, коли український народ здобуває свободу в умовах нав’язаної війни ми маємо пам’ятати кожного, хто став жертвою у боротьбі за нашу свободу.

Слава Україні! Слава її Героям!

Інформація надана Ректоратом.