МІС ПГФ 2014

8edresKglTw 11 листопада стало днем найяскравішої події студентської осені на природничо-географічному факультеті. Адже серед майбутніх географів, біологів та хіміків обирали красуню, яка стала удостоєною носити почесне звання "Міс природничо-географічного факультету"! Даний захід відзначився високим рівнем підготовки, а захват, який виник у глядачів зали, важко оцінити словами. В рамках конкурсу учасниці змагались за перемогу, демонструючи свою красу, творчі та господарські вміння. Не обійшлось також без інтелектуального виходу, на якому перед дівчатами постало завдання показати, наскільки вони кмітливі та стійкі у своїх  життєвих переконаннях.

Протягом конкурсу12 чарівних претенденток заворожували своєю красою, з метою отримати заповітне звання. Шалена інтрига супроводжувала конкурс від його початку до завершення, а перед журі стояв непростий вибір обрати кращу студентку. Справитись із цим надскладним завданням доручили авторитетним представникам трьох кафедр факультету:  Клоцу Євгену Олександровичу (кафедра хімії), Данилківу Ярославу Несторовичу (кафедра біології), Кривульченку Анаталію Івановичу (кафедра географії та геоекології); Набойченку Максиму Миколайовичу - представнику студпрофкому університету, а очолив команду журі - координатор регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу краси СтудМіс України "СтудМіс Кіровоград" та арт-директор Кіровоградського дендропарку – Кисельов Михайло Вікторович.

Серця кожної з претенденток відбивали шалені ритми в очікуванні результатів. Кожна учасниця заходу отримала номінацію, яка найбільш влучно охарактеризувала її. За підсумками журі:  Міс Чарівність - Кедрич Уляна; Міс Грація - Мокрицька Катерина; Міс Кмітливість - Танасійчук Наталія; Міс Артистичність - Дахненко Ірина; Міс Привабливість - Карпенко Анастасія; Міс Витонченість - Вітряк Олександра; Міс Шляхетність - Шмигін Каріна; Міс Вишуканість - Кучинська Людмила; Міс Елегантність - Ангелова Христина; Міс Симпатія - Жупило Тетяна; Міс Харизматичність - Костенко Анастасія; Міс Креативність - Бородкіна Анастасія.

І нарешті, бурхливими оплесками глядачі вітали короновану переможницю, яка стала удостоєною носити звання "Міс природничо-географічного факультету" - Жупило Тетяну. Першою Віце-Міс  обрано Мокрицьку Катерину, другою Віце-Міс титулували Костенко Анастасію. Атмосфера, яка супроводжувала даний захід характеризувалась виключно позитивними емоціями, та піднесено-святковим настроєм. Захопленні вигуки груп підтримки дівчат ставали краплинами цілющої води та додавали нових надій та сподівань, підсилюючи їх віру в свої сили. Завершився конкурс бурхливими вигуками глядачів та колективними фото на сцені, які вже прикрашають альбоми наших природничих красунь.

Інформація надана Ректоратом.