«Солодка поїздка»

1Нещодавно студенти 13, 23, 43 груп в межах своєї хімічної практики відвідали Цукрорафінадний завод в смт. Олександрівка, який розпочав свою роботу 1835 року. У ті часи завод являв собою примітивне виробництво, на якому різка буряка проводилась на металевих тертушках,а з стружки віджимали сік. Нині    це великомасштабне виробництво, яке забезпечує третину України власним виробом. Потужність переробки заводу складає 1200 т буряка на добу, а продуктивність   160 т рафінаду на добу. За досягнуті успіхи колектив заводу нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора. Студенти були заворожені  великими обсягами підприємства і намагалися зазирнути  в кожну його шпаринку і запам’ятати всі етапи цього дійства, і звичайно ж скуштувати вироблений матеріал.

Інформація надана Ректоратом.