НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛА НАУКОВЦІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

mainНаціональна академія педагогічних наук України відзначила науковців нашого університету за вагомий внесок у розвиток педагогічної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців та плідну наукову діяльність.

Медаль «Григорій Сковорода» отримав ректор, доктор філологічних наук, професор Олег Анатолійович Семенюк.

Нагрудним знаком «Ушинський К.Д» нагороджений завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, доктор педагогічних наук, професор Радул Валерій Вікторович.

Почесну грамоту НАПН України отримав декан факультету фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, професор Турчак Анатолій Леонідович.

Грамотою НАПН України відзначено доктора педагогічних наук, професора  кафедри теорії та методики психологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Анісімова Миколу Вікторовича.

Нагороди вручав академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Євтух Микола Борисович.

Інформація надана Ректоратом.