Засідання наукового клубу «Валеолог»

8 жовтня 2014 р.відбулося секційне засідання наукового клубу «Валеолог» лабораторії валеологічної освітинауково-дослідного інститутупіслядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»НАПН України, м. Київ, у приміщенні Будинку вчителя (керівник – кандидат педагогічних наук, доцентБойченко Тетяна Євгенівна), в якому брали участь старші викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання: кандидат педагогічних наук Черній Валентина Петрівна та кандидат наук з фізичного виховання і спорту Нєворова Олена Валеріївна.

Викладачі продемонстрували майстер-клас з тем: «Формування здорового способу життя: організація фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями початкової школи»; «Урахування індивідуальних особливостей організму учнів під час проведення фізкультурно-оздоровчої роботи» для вчителів фізичної культури, початкової школи, основ здоров’я. Запропоновані матеріали майстер-класу мали жваве обговорення, викликали інтерес у всіх присутніх, оскільки мали практичну спрямованість.

Інформація надана Факультетом фізичного виховання.