Чемпіонат королеви спорту

2-3 жовтня 2014 року відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1997 року народження та молодше на стадіоні «Зірка». В змаганнях брали участь 600 учасників з 24 областей України. Кіровоградська команда зайняла 15 місце. З факультету фізичного виховання виступив 1 учасник: Орел Ольга з 11 групи в бігу на 800м встановила свій особистий рекорд, показавши результат 2хв.31,24с, чим принесла в скарбничку області 2 залікових очка. Тренер спортсменки заслужений тренер України Ковальов Анатолій Олександрович.

Так тримати, Ольго!

Суддівство змагань забезпечували: Заслужений тренер України, доцент кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Ковальов А.О., старший викладач цієї ж кафедри, кандидат наук х фізичного виховання та спорту Косівська С.В., викладач цієї ж кафедри Руденко С.А.

Інформація надана Факультетом фізичного виховання.