Зустріч із братами Капрановими

15 грудня 2011 року Кіровоградський державний педагогічний університет відвідали відомі українські видавці, письменники, публіцисти Віталій та Дмитро Капранови.

У бібліотеці університету відбулася зустріч братів із студентами – майбутніми філологами, видавцями, редакторами і політологами.

Віталій та Дмитро поділилися зі студентами секретами журналістської творчості, наголосивши, зокрема, на тому, що останнім часом найбільшою читацькою аудиторією володіє мережа Інтернет, а тому і написання журналістських матеріалів для інтернет-сайтів вимагає особливого підходу. Брати Капранови відомі українському читачеві своїми публіцистичними творами, а тому їх досвід для майбутніх професіоналів є дуже цінним.

Зустріч пройшла у легкій і невимушеній атмосфері. Наостанок Віталій та Дмитро презентували свою нову книгу і зачитали зразки своєї художньої творчості.