Переможці обласної премії молодих науковців Кіровоградської області

16 жовтня 2014 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області.

Обласна премія присуджується молодим науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях та на підприємствах області, мають науковий ступінь або вчене звання і зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного або культурного розвитку Кіровоградщини.

Перше місце та премію у розмірі 3654 грн. отримала Марія Казначеєва - кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка презентувала наукову роботу у галузі біохімії - дослідження стану прооксидантно-антиоксидантної системи рослин при утворенні мелатоніну.

Аспірант кафедри всесвітньої історії Олександр Дергачов отримав стипендію у розмірі 600 грн.

Ректорат університету вітає молодих науковців та бажає нових здобутків у науковій роботі!

Інформація надана науковим відділом.