Тиждень святкувань на факультеті педагогіки та психології до дня народження великого педагога

До хорошого уроку учитель готується все життя.
В.О.Сухомлинський

Педагог  від Бога, гуманіст, людина щедрої душі та доброї вдачі – таким ми знаємо В.О.Сухомлинського, і щороку шануємо. На факультеті педагогіки та психології урочистості тривають цілий тиждень . Цього року святкування 96-річниці розпочалося з конкурсу стінгазет. Кульмінацією знаменного тижня став конкурс «Казки Сухомлинського». На завершення – Конференція, приурочена життю і творчості Василя Олександровича. Активно залучалися до роботи І та ІІ курси. Газети, які довгий час були в студентів на очах посприяли тому, щоб закарбувати портрет педагога в пам’яті, прочитати та взяти на озброєння влучні вислови та афоризми. Студентам нашого факультету, які покликані працювати «чи то з великою, чи то з маленькою людиною», ця зброя припаде до снаги, особливо під час державних іспитів! Старання студентів були винагородженні під час конференції.

За конкурс стінгазет групи, які приймали участь отримали подяки.

Грамоту за ІІІ місце отримали студенти 14 групи, за ІІ місце – 25 групи, за І місце – 21 групи.

За конкурс «Інсценізація казок Сухомлинського» групи були нагородженні подяками в різних номінаціях ( наприклад: 23 за акторську майстерність, 31 за сучасне бачення казок Сухомлинського). І місце отримала 23 група. Гра акторів була дивовижною, а глядачі могли відчути себе у справжньому театрі, де гра студентів була нічим не гіршою за гру справжніх акторів.

В цілому дійство дуже сподобалося і надовго запам’ятається присутнім!

Так тримати!

Кореспондент факультету педагогіки та психології Вох Анастасія.

Інформація надана ректоратом.