Студенти фізмату — ювілею міста

20-го вересня з нагоди Дня міста студенти фізико-математичного факультету -майбутні вчителі технологій взяли участь у «Художньому Вернісажі», що проходив  у мистецькому «Дворикуна Дворцовій». З ініціативи творчої групи «Jane&Vika» на святі були представлені митці, художні салони і галереї, майстри декоративного-прикладного  мистецтва та представники арт-студій нашого міста.

Студенти спеціальності «Технологічна освіта»  представили виставку власних виробів, присвячену Дню міста. Вироби були виготовлені в українському стилі - це традиційні вишиті рушники, обереги, ляльки-мотанки, прикраси й картини із національною символікою. Частину виробів бажаючі могли придбати. Зробивши собі приємний подарунок, покупці також долучались до благодійної акції, адже усі виручені кошти студентки передали на допомогу українській армії.

Інформація надана ректоратом.