Участь в акції

18 вересня 2014 року студенти 41 групи фізико-математичного факультету взяли участь в Акції вшанування пам’яті загиблих та підтримки кіровоградських воїнів, що перебувають в зоні АТО, ініційованої колективом Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.. О.М. Бойченка.

Акція була спрямована на патріотичне об'єднання українців та допомогу кіровоградцям, що знаходяться в зоні АТО.

У рамках заходу було проведено різні майстер-класи, де всі охочі могли навчитися різним видам рукоділля, зокрема, плести патріотичні браслети та виготовляти прикраси. Під час майстер-класів всі учасники збирали матеріальну допомогу військовим. Виручені кошти передали  представникам громадської ініціативи “Армія SOS”.

Інформація надана ректоратом.