Захист у спеціалізованій вченій раді

12 вересня 2014 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.053.04 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся захист кандидатської дисертації Бузько Вікторії Леонідівни на тему «Наступність у формуванні пізнавального інтересу до фізики учнів початкової та основної школи» (науковий керівник — доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики та методики її викладання  Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Величко Степан Петрович) та Засєкіна Дмитра Олександровича на тему «Методика навчання електродинаміки в профільній школі» (науковий керівник — доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Сиротюк Володимир Дмитрович).

Ректорат щиро вітає здобувачів та їхніх наукових керівників із вдалим захистом!

Інформація надана науковим відділом.