Із 6 до 13 вересня 2014 року відбувся XVII Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. В цьому році він проводився в Казахстані, в курортній місцевості Бурабай. В змаганнях брали участь спортсмени з 26-ти країн світу.

У складі збірної команди України на Чемпіонаті виступала студентка другого курсу факультету іноземних мов Геращенко Діанора.

Цим досить складним, як з фізичного,так і з технічного боку, видом спорту, Діанора займається 6 років. За цей час вона отримала звання Майстер спорту України, була чемпіонкою Європи серед молоді у 2011році.

На цьогорічному Чемпіонаті Діана теж виступила досить вдало. До скриньки медалей збірної нашої держави Діанора принесла дві особисті бронзові медалі та дві командні: золото та бронзу.

Тож вітаємо нашу чемпіонку та призерку Чемпіонату світу, а також її тренера – викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання факультету фізичного виховання Щербатюк Наталію Іванівну, Майстра спорту міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації.

Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Інформація надана ректоратом.