Свято вдалося на славу

Доброю традицією нашого університету стало щорічне святкування 6-го грудня Дня української армії. В цей день хлопці усіх факультетів КДПУ беруть участь у «Козацьких розвагах» – змаганнях, на яких вони демонструють свою силу, розум та кмітливість. Цього року помірятися силою зібралися майже всі факультети університету. Відсутніми були лише студенти мистецького факультету.

«Козацькі розваги» включали в себе конкурс привітання, де команди-учасники мали якнайкраще представити себе журі та вболівальникам. Крім цього факультети змагалися у перетягуванні канату, естафеті з перешкодами. Козацька слава – це не тільки гарна постава та м’язи, це перш за все знання та вміння логічно мислити. Тому одне із завдань містило в собі теоретичний характер, де хлопці мали правильно, а головне швидко відповідати на запитання щодо устрою українського козацького війська та Гетьманщини. Цей конкурс продемонстрував, що гарні знання з історії України мають не тільки студенти історичного факультету. За результатами даного змагання природничо-географічний факультет склав гідну конкуренцію історикам, раз за разом правильно відповідаючи на питання ведучої. Всі бажаючі також мали змогу помірятися силами в турнірі з армреслінгу. Тут дива не сталось: перемогу святкував студент факультету фізичного виховання. Взагалі студенти ФФВ показали змістовну команду гру. Майже в кожному виді змагань вони були сильнішими за суперників. Винятком стала лише естафета з перешкодами, де команда фізичного виховання поступилась хлопцям з факультету філології та журналістики. За підсумками ігор перше місце посіли хлопці факультету фізичного виховання. Призерами змагань стали також студенти природничо-географічного та фізико-математичного факультетів. Всі команди отримали смачні пироги, а переможці ще й кубки та грамоти. Загалом, свято вдалося на славу. «Козацькі розваги» довели, що хлопці нашого університету є справжніми патріотами та захисниками та захисниками рідної землі.

Андрій Мороз