У педуніверситеті — вільна wi-fi-територія

2 грудня в Науковій бібліотеці КДПУ імені В. Винниченка відбулося урочите відкриття wi-fi-зони - першої в рамках ініційованого Кіровоградською облдержадмнінстрацією проекту “Єлисаветград — креативне місто”.

Зараз мережа працює в тестовому режимі, надаючи можливість вільно користуватися всіма перевагами бездротового інтернету у всіх приміщеннях бібліотеки, а також у п'ятиповерховому корпусі та навколо нього. Найближчим часом будуть підключені дво-- та семиповерховий корпуси університету. Проект, який курирує заступник голови ОДА Олександр Шаталов, на цьому не завершується: уже ведуться технічні роботи з установки обладнання й в інших вищих навчальних закладах міста — КНТУ та Державній Льотній академії НАУ.