• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Кіровоградська зіронька

26-27 листопада 2011 року на спортивній базі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка відбувся відкритий Кубок області та Всеукраїнський турнір з гімнастики художньої «Кіровоградська зіронька».

У змаганнях взяли участь 15 команд з різних регіонів України. Своєю майстерністю глядачів дивували 149 гімнасток у різних вікових категоріях.

Переможницею за програмою майстрів спорту і титул «Кіровоградської зіроньки» виборола магістрантка факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка, майстер спорту Юлія Самойленко (тренер – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання О.В.Шевченко). Друге місце зайняла студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання нашого універстету, майстер спорту Єлизавета Горлова, третє місце посіла студентка ІІ курсу Дніпропетровського інституту фізичної культури та спорту Ганна Левченко. Попереду на наших гімнасток чекає Кубок України.