Творчий вечір Геннадія Бродського

В рамках святкування 90-ї річниці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка яскравою мистецькою подією став творчий вечір доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін, відмінника освіти України, заслуженого працівника культури України Геннадія Бродського.

40 років педагогічної діяльності цього талановитого музиканта, 35-ть – з дня створення керованого ним оркестру популярної класичної та сучасної української музики «Юність» – досить знакові дати не лише в історії одного з найпрестижніших університетів країни, а й у мистецькому житті регіону взагалі. Адже, як автор, виконавець та аранжувальник Г. Бродський (окрім «Юності») працював у складі відомих на весь світ колективів: «Ятрань», «Пролісок», «Зоряни».

А тому творчий вечір подарував справжнє задоволення глядачам, серед яких було багато друзів і самого ювіляра, пана Геннадія, і оркестру «Юність»; вражаючі хвилини спілкування зі справжньою музикою, «живим звуком», майстерним, віртуозним виконанням давно відомих і нових музичних композицій. Тепла, затишна атмосфера мистецького вечора ще довго пам’ятатиметься глядачами. «На хвилях пам’яті» пана Геннадія промайнула своєрідна екскурсія до справжнього мистецтва, високої духовності, віртуозної майстерності фахівців, чиє покликання – ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ МУЗИКА.

Браво, маестро! З ювілеєм!