Наукова конференція в Ягелонському університеті Кракова

22-24 вересня в Ягелонському університеті м. Кракова, одному із найстаріших у Східній Європі, відбулася міжнародна наукова конференція «Михайло Булгаков, його час і ми». На форум було запрошено майже 100 науковців із 19 країн світу – від Арменії до Японії. До складу представників від України входив завідувач кафедри перекладу та загального мовознавства нашого університету, доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович. Він виступав із доповіддю та керував секцією, на якій розглядалися лінгвістичні особливості творів М.Булгакова.

Окрім обговорення суто філологічних і культурологічних проблем, науковці мали можливість зустрітись із керівництвом університету, ознайомитись із його історією, особливостями сьогодення, обговорити можливості наукової співпраці.