Екскурсія до суду

Ранок 30 вересня почався в апеляційному суді Кіровоградської області незвичайнано. В цей погодній день на поріг установи завітали студенти четвертого курсу спеціальності "Правознавство", Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, вони стали першими учасниками проекту "День відкритих дверей", який ініціювала прес-секретар вищевказаної організації, а в колишньому студентка КДПУ ім.В.Винниченка - Худякова Анна. Саме вона звернулася з пропозицією стати "пілотними" в цьому заході до Студентської Ради університету, а остання охоче прийняла пропозицію.

Протягом двохгодинної екскурсії майбутні юристи мали змогу познайомитись з керівником апарату Н.Кордул, секретарем судової палати з розгляду цивільних справ В.Бубличенко, суддею палати з розгляду кримінальних справ Н.Поступайло, а також головою апеляційного суду Кіровоградської області Медведенко Юрієм Сергійовичем який власне і знайомив студентів з історією судочинства області та спорудою в якому установа знаходиться.

По закінченню заходу вражені правознавці залюбки фотографувалися із суддями, обіцяли прийти на такий захід іще.

Прес-центр Студентської Ради КДПУ ім.В.Винниченка