Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у оволодінні майбутнім фахом!

Найщиріші слова подяки - викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, готують справжніх професіоналів та патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя.

Від усієї душі зичу Вам здоров'я, щастя та радості, невичерпної енергії, блискучих успіхів, творчих перемог, яскравих подій та відмінного настрою!

Щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! З Днем знань!

З повагою Олег Семенюк, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка