Сезон археологічних досліджень у розпалі

У липні 2011 року, вже традиційно, розпочала новий польовий сезон археологічна експедиція, яка вивчає залишки золотоординського міста в с. Торговиця Кіровоградської області. Участь у розкопках беруть студенти факультету історії та права, наукові співробітники інституту археології НАНУ. Керівництво дослідженнями здійснюють кандидати історичних наук, доценти Ірина Козир і Олександр Чорний.

У цьому сезоні було багато нових цікавих відкриттів, наприклад, знайдені залишки трипільського поселення.

Наприкінці місяця експедиційний табір та розкопки, з метою ознайомлення з умовами роботи та досягненнями археологів, відвідали представники ректорату, зокрема, ректор університету, професор Олег Семенюк і декан факультету історії та права Лариса Філоретова.

Зазначимо також, що цього літа студенти і викладачі факультету беруть участь ще у двох археологічних експедиціях на території України.