Навчальний посібник кіровоградського науковця видали в Росії

Нещодавно у престижному московському видавництві “Флінта” вишов друком навчальний посібник доктора філологічних наук, професора кафедри зарубіжної літератури та компаративістики КДПУ імені В. Винниченка Сергія Олександжровича Тузкова “ Російська повість початку ХХ століття. Жанрово-типологічний аспект”. У книзі представлена оригінальна інтерпретація більш ніж тридцяти російських повістей Срібного Віку: Л. Андреєва, А. Бєлого, В. Брюсова, І. Буніна, М. Горького, Є. Замятіна, Б. Савінкова, Ф. Сологуба, В. Хлєбнікова та інших. На думку видавців посібника, детальний аналіз поетики творів провідних письменників початку ХХ століття допомагає зрозуміти їхній творчий метод і представити типологію російської повісті 1900-1910-х років. Цільова аудиторія книги — студенти й аспіранти філологічних факультетів ВНЗ, а також викладачі середніх шкіл, ліцеїв та коледжів.