Вітаємо переможців та лауреатів!

news_2011_06_09_14_0030 та 31 травня 2011 року відбулися засідання конкурсних комісій із розгляду матеріалів, поданих до участі у III турі конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни у номінаціях «Соціально-гуманітарні дисципліни» та «Природничо-математичні дисципліни».

Переможцями стали:
І місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» – кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки С.В.Омельяненко за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Педагогіка»;
у номінації «Природничо-математичні дисципліни» – викладач кафедри хімії Т.О.Форостовська за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Методика викладання хімії».

ІІ місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» – доктор педагогічних наук, професор кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання В.Ф.Черкасов за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Музично-педагогічна освіта України»;
у номінації «Природничо-математичні дисципліни» – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Ю.В.Яременко за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Аналітична геометрія».

ІІІ місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» посів кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії О.М.Марченко за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Загальна етнографія».
Переможці та лауреати нагороджуються грамотами університету та грошовими преміями.

Заохочувальною грошовою премією та грамотою університету нагороджуються:
кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  І.М.Демешко за розробку модульного курсу «Інформаційно-аналітична діяльність»;
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології  С.І.Шандрук та кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології І.В.Тузкова за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Практичний курс англійської мови».