День Кіровоградського державного педагогічного університету

У Дендропарку відбувся День Кіровоградського державного педагогічного університету. Адже травень – пора не лише звітів, а й переконливої агітації абітурієнтів. Мовляв, наш універ – найкращий!

Вісім художніх майстерень, музеї під відкритим небом, виставки та майстер-класи – ось такі принади приготували для жителів міста студенти та викладачі найстарішого навчального закладу регіону.

Мало хто знав, що КДПУ ім. В. Винниченка може похвалитись виїзним археологічним музеєм, виїзним зоопарком просто неба, колекцією гірських порід та корисних копалин, а ще – можливістю навчитись туристичній переправі… між деревами! Так-так, саме на природничо-географічному факультеті працюють такі спеціалісти, що володіють умінням кіношного Тарзана. Тож усі бажаючі могли спробувати себе у ролі специфічного повітряного туриста, роздивившись на вишиванки, розписи, сувеніри з дерева та кераміки з висоти кількох метрів.

Представлення своїх умінь студентами кожного факультету завершилось святковим гала-концертом.