Інструменти доступності

З Днем художника!

Шановні викладачі, студенти та співробітники факультету педагогіки, психології та мистецтв!

Сердечно вітаю вас із Днем художника – святом, що об’єднує всіх, хто своєю творчістю наповнює світ барвами, гармонією та сенсами. Ваші роботи не лише прикрашають життя, але й дарують можливість кожному з нас заглянути у світ краси, який живе у вашій уяві, відчути глибину емоцій.

Художник – це покликання, яке вимагає натхнення, наполегливої праці та самовідданості. Ваш внесок у мистецтво та культуру неоціненний, адже через творчість передаються важливі ідеї, емоції та непроминальні історії.

Бажаю вам невичерпного джерела творчої енергії, нових ідей, професійних досягнень та особистого щастя! Нехай кожен ваш штрих, кожна створена вами робота залишають яскравий слід у людському серці.

З повагою та найкращими побажаннями –
ректор Центральноукраїнського державного
університету ім. Володимира Винниченка Євген Соболь