Інструменти доступності

ЦДУ імені В. Винниченка уклав угоду про співпрацю з Литовським університетом бізнесу

Нещодавно між Центральноукраїнським університетом імені Володимира Винниченка та Литовським університетом бізнесу (Lienovus Verslo Kolegija) була підписана міжнародна угода про співпрацю з ініціативи ректора Євгена СОБОЛЯ під час відрядження до Литви.

9 жовтня 2024 року відбулася перша організаційна конференція, де мали змогу обговорити з колегами можливості нашої співпраці. У конференції взяли участь проректор із наукової роботи Лілія КЛОЧЕК та провідний фахівець із міжнародної діяльності Тетяна САРКІСЯН.

Обговорили детально з литовськими колегами такі питання:

• участь у програмах академічної мобільності студентів та НПП;
  • розробка й укладання литовсько-українських проєктів;
  • співучасть у європейських проєктах ERASMUS+;
  • програми семестрового обміну й подвійного диплому;
  • відрядження професорсько-викладацького складу з метою читання циклів лекцій;
  • участь у міжнародних наукових конференціях, симпозіумах та робочих зустрічах;
  • обмін досвідом роботи й викладання;
  • проведення спільних наукових досліджень;

Дякуємо нашим литовським колегам за пропозиції. Ми готові до активної співпраці. Сподіваємося, вона буде плідною, взаємовигідною та принесе позитивні результати для обох ЗВО!

Розширюємо міжнародну співпрацю! Рухаємося вперед!