Новий навчальний посібник з літератури Великої Британії

У рамках тижня науки 17 травня 2011 року в залі для науковців відбулася ще одна презентація навчального посібника, авторами якого є викладачі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Книгу “English Literature of Britain”, в якій зібрано найважливіші твори англійської літератури Великої Британії, уклали доцент кафедри англійської філології КДПУ Світлана Шандрук та старший викладач цієї кафедри Людмила Лисенко.

Під час презентації одна з авторок посібника Світлана Шандрук розповіла, що у збірнику представлені поетичні, прозові та драматичні твори від давнини до сучасності, від “Беовульфа” та “Кентерберійських оповідань” Джефрі Чосера до Джоржда Оруелла та Салмана Рушді. Крім того, було зазначено, що при укладанні збірника враховувалися частота перевидань, обсяг товрів, час їхньої останньої публікації. Дана праця кіровоградських науковців відзначена Міністерством освіти і науки України, яке рекомендувало книгу “English Literature of Britain” як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.