У ЦДУ буде створено Центр ветеранського розвитку

На базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка планується створення Центру ветеранського розвитку. Про це повідомили на нараді за участі заступниці начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерини Колтунової, директорки Департаменту освіти і науки ОВА Ельзи Лещенко, ректора університету Євгена Соболя та представників громадськості.

1

Мета центру – допомога ветеранам війни та їхнім сім'ям у поверненні до мирного життя. Основні завдання центру включають надання допомоги ветеранам та їхнім сім'ям у соціальній, психологічній та правовій адаптації, забезпечення соціально-психологічного супроводу та правової підтримки. Центр також займатиметься підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації ветеранів ЗСУ на цивільні спеціальності за різними програмами, наданням інформаційних та консультаційних послуг, а також реалізацією програм дорадництва та менторства.

2