У ЦДУ імені Володимира Винниченка відбулося святкування ювілею ГО «Університет третього віку «Натхнення»

31 травня 2024 року у залі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулося урочисте святкування ювілею громадської організації «Університет третього віку «Натхнення». Захід об’єднав студентів, викладачів та гостей.

З офіційною промовою до присутніх звернувся ректор ЦДУ Євген Соболь. Він висловив щирі привітання з нагоди ювілею та відзначив важливість діяльності «Університету третього віку «Натхнення» для суспільства. «Ваш внесок у розвиток освіти для людей старшого віку є неоціненним. Ви надихаєте, підтримуєте та допомагаєте реалізовуватися тим, хто бажає вчитися і розвиватися протягом усього життя», — зазначив ректор.

Глядачі мали змогу насолодитися виступами творчих колективів, запрошених артистів, різноманітними музичними та танцювальними номерами, що створили святкову атмосферу.

Учасники заходу підкреслили значущість підтримки та розвитку ініціатив, спрямованих на освіту та активну діяльність людей похилого віку. Ювілей ГО «Університет третього віку «Натхнення» став яскравим підтвердженням того, що вік не є перешкодою для навчання та творчості, а навпаки — відкриває нові можливості для самореалізації та соціальної активності.