День відкритих дверей-2024

Щороку навесні університет Володимира Винниченка відчиняє свої двері для абітурієнтів та їх батьків. У суботу, 27 квітня 2024 року, в актовій залі зібралося понад 150 гостей.

Університет готовий запропонувати вступникам сучасні спеціальності та освітні програми, а головне – якісну освіту. Тож ми познайомили гостей з факультетами та обговорили Правила прийому-2024, а також розглянули актуальні для вступників питання. На жаль, через повітряну тривогу захід довелося перенести до укриття. Але безпека – понад усе!

Попереду випускників шкіл чекає серйозне випробування – складання НМТ. Саме тому наші психологи поділилися зі школярами практичними порадами щодо стресостійкості. Бажаємо кожному успішно скласти тест та вступити на бажану спеціальність.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА та Управлінню освіти Кропивницької міської ради за інформаційну підтримку, співпрацю й популяризацію вищої освіти в регіоні.