Олімпійські читання до 100-річчя першої олімпійської чемпіонки України Ніни Бочарової

Викладачі кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, студенти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти вперше взяли участь в Олімпійських читаннях, присвячених  100-річчю першої олімпійської чемпіонки України Ніни Бочарової.

Спікерами зустрічі були  кандидат педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту С. М. Воропай, магістрант кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, срібний призер Панамериканських ігор 2019 року з бразильського джиу-джитсу IBJJF "PAN" Ярослав Блажко та кандидат наук із фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту О.М. Бур’яноватий.

Зустріч організована в межах річного плану лабораторії Олімпійських досліджень кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту. Детальніше про захід можна прочитати за покликанням.