У ЦДУ відбувся тренінг з надання першої медичної допомоги

Сьогодні в рамках «тижня здоров’я» у ЦДУ відбувся тренінг з надання першої медичної допомоги.

Цей захід вкрай важливий, адже в умовах військового конфлікту, вміння надавати першу допомогу може стати рішучим у виживанні та порятунку життів.

Заняття проходили під керівництвом кваліфікованих інструкторів, партнерів нашого університету, студентів Донецького національного медичного університету

Учасники тренінгу показали високий рівень зацікавленості та мотивації. Це свідчить про зростаючу обізнаність та готовність населення допомагати один одному в складних обставинах.

Програма навчання була спрямована не тільки на теоретичні знання, але й на практичні навички. Учасники мали можливість відпрацювати отримані знання на манекенах, що зробило навчання більш ефективним і приближеним до реальних умов.

У такі складні часи, коли допомога професійних медиків може бути не завжди доступна, здатність цивільних надавати першу допомогу стає невід'ємною частиною національної безпеки та здоров'я.