Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту провела Всеукраїнські науково-практичні семінари з міжнародною участю

11 та 12 квітня 2024 року кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту провела Всеукраїнські науково-практичні семінари з міжнародною участю: VII «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» та ІІ студентський «Реалії та перспективи розвитку фізичної культури і спорту».

У роботі семінарів брали участь науковці, Заслужені тренери України, вчителі-новатори, організатори спорту, аспіранти, магістранти та студенти з різних установ України, Індії, Кувейту, Німеччини, Іспанії, Естонії. Вперше на семінарі пролунала доповідь англійською мовою.

Ми виходимо в міжнародні програми співпраці й вітаємо нові можливості у формуванні умов нашого майбутнього. Тож гасло семінару  «Разом до звершень і перемог!» тепер лунає на різних мовах світу.

Відеозапис першого дня:

Відеозапис друого дня: