Семінар з освітніх вимірювань

З 4 травня 2011 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проходив семінар «Підготовка молодих викладачів та аспірантів в галузі освітніх вимірювань» (Training of Young Teaches and PhD Students in Educational Measurement), організаторами якого виступили: Міністерство освіти і науки України, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Малардаленський Університет (Швеція), Гельсінський технологічний університет (Фінляндія), Римський університет «La Sapienza» (Італія), Кельнський університет (Німеччина), які є партнерами в рамках виконання проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» за програмою Європейського Союзу Tempus.

У семінарі взяли участь аспіранти та молоді науковці в галузі освітніх вимірювань, представники центрів незалежного тестування, дослідники у галузі освітніх вимірювань, котрі мали можливість послухати лекції фахівців з освітніх вимірювань, а також зробити короткі повідомлення та обмінятися досвідом роботи. Організатори визначили такі теми для обговорення: освітні вимірювання в контексті поліпшення якості освіти; теоретичні засади освітніх вимірювань; передовий досвід конструювання та адміністрування педагогічних тестів; проблеми викладання навчальних дисциплін циклу «освітні вимірювання»; інформаційні технології в педагогічному тестуванні.